PADANGOS MONTAVIMAS KEITIMAS SKUBIAI + SAVAITGALĮ !

Atliekame ne tik padangų montavimo keitimo darbus. Savo servise turime ir suvedimo įrangą beveik visų lengvųjų automobilių modeliams. Todėl keičiant padangas naujomis - visada galėsite ne tik jas persimontuoti, bet ir gauti joms garantiją. Garantija naujos padangoms galioja tik tada, kai Jos dėvisi tik tolygiai. Apie tai daug kas nutyli, nes neturi galimybės pasiūlyti pilno padangų keitimo paslaugų komplekso. Skambinkite dabar! Dirbsime ir šeštadieniais !

Padangų montavimas keitimas – Klaipėda šeštadienis sekmadienis. Skambink dabar!

Padangų montavimas keitimas klaipeda

Padangų montavimas, balansavimas ir keitimas Klaipėdoje

Mūsų autoservise Klaipėdoje atliekamas padangų montavimas, balansavimas bei keitimas. Padėsime išsirinkti tinkamiausias padangas Jūsų automobiliui, suteiksime išsamią konsultaciją bei pateiksime rekomendacijas.

Padangų keitimas skubiai, greitai, tą pačią dieną

  1. Konsultuojame padangų parinkimo ir įsigijimo klausimais.
  2. Organizuojame padangų pasaugojimą pas partnerius
  3. Pasiliekame senas padangas, jeigu pas mus perkamos naujos.
  4. Senas padangas perduosime sertifikuotai atliekų perdirbimo įmonei.
  5. Suteikiama 24 mėnesių arba 24 000 km garantiją padangų motavimo darbams.

Malonus priėmimas ir “SPA” zona klientams.

Baseinas ir Džakuzi dar neveikia, bet karštos kavos – šiltai ir patogiai į fotelį įkritus tikrai pasiūlysime. Kadangi baras dar tik įrenginėjamas, karštus patiekalus galėsite užsisakyti internetu. Jeigu nežinote iš kur, turime ką pasiūlyti tikrai…

Suderinkim visus remonto klausimus per 2 min. Pradėti skambinti:

+370 631 45 090

1.

Kiek kainuoja padangų montavimas

Padangų montavimas, balansavimas ir keitimas (4 vnt. komplektas):

  • Ratlankiai iki R17: nuo 40 EUR
  • Ratlankiai nuo R18 iki R19: nuo 50 EUR
  • Ratlankiai nuo R20: nuo 60 EUR

2.

Kada keičiamos padangos?

Vasarines į žiemines padangas vairuotojas privalo pakeisti iki nustatytos datos – lapkričio 10-os dienos ar nors galima ir anksčiau, viskas priklauso nuo oro salygų. Jeigu to nepadaroma – už taisyklių nevykdymą vairuotojams taikomos baudos.

Žieminės padangos keičiamos į vasarines kiekvienais metais nuo balandžio 1 d. Dygliuotos padangos turi būti pakeistos iki balandžio 10 d.

Ratų suvedimas čia pat vietoje

“Paėstos” senos padangos? Darom suvedimą? Ar “ėdam” naujas padangas?

Labai dažna situacija, į kurią niekas nekreipia dėmesio – tai, kai matome senų padangų netolygų nusidėvėjimą.

Daugelis, kurie montuoja padangas, ypač padangų keitimo bumo metu, neturi nei noro, nei laiko pasakoti, kad su naujai sumontuotomis padangomis bus bėda.

Bėda nedidelė – iš padangų gali nelikti nieko gero po vieno sezono arba ir po 10,000 km. Žinoma, jeigu savo padangas gavote uždyką ar paveldėjote iš senojo savininko, ir jų negaila – galite pataupyti 30-40 Eur ir nieko nedaryti.

Kaip sakant, kaip bus taip…

Padangos naujos už 500,- Eur? Senos “suėstos” ? Suvedimo nereikia? Jūs rimtai?

Tačiau jei nusipirkote naujas padangas už 50 Eurų, senos “suvalgytos negražiai”, patarimas – darom suvedimą be kalbų.

Atsiminkite… Garantijos nėra naujoms padangoms, jeigu jos nusidėvės Jums netolygiai.

Tad Ponai ir Ponios galvojam savo galva, bet patarimus nepamištam išanalizuoti…

Suderinkim visus remonto klausimus per 2 min. Pradėti skambinti:

+370 631 45 090

3.

Ką daro ratų balansavimas?

Profesionalus ratų balansavimas palaiko automobilio stabilumą kelyje. Blogai subalansuoti ratai sukelia vairo vibraciją, kėbulo vibraciją ir gali lemti netinkamą automobilio valdymą. Taip pat, jeigu ratai netinkamai subalansuoti, automobilio pakabos susidėvėjimas bus greitesnis. Sumontavus naujas padangas, jas reiktų perbalansuoti po 2000 km. Tačiau mažai, kas apie tai žino.

Nuspirkus naujas padangas – reiktų nepagailėti iš naujo pasidaryti ratų suvedimą.

4.

Kas bus su senomis padangomis?

Keičiant padangas mūsų autoservisuose, senosios bus priimamos nemokamai. Autoservisai priims tiek senų padangų, kiek jų bus keičiama. Taip pat mes pasirūpinsime, kad senos padangos būtų tinkamai utilizuotos.

5.

Kokie yra padangų tipai?

Automobilio padangos lemia greitį ir sukibimą su keliu. Įvardinami trys tipai: vasarinės (dažniausia kietos sudėties), universalios (dažniausia vidutinės sudėties) ir žieminės (dažniausiai dygliuotosios ir minkštosios sudėties).

Atskirti vasarines, žiemines ir universalias padangas galima tiesiog pagal jų raštą:

Pats svarbiausias padangos kokybės rodiklis yra protektoriaus gylis. Jeigu padangos protektorius yra per daug susidėvėjęs, stipriai padidėja rizika prarasti sukibimą posūkyje, važiuojant šlapia kelio danga arba tiesiog stabdant. Lietuvoje vasarinės padangos privalo turėti protektorių, kurio gylis siekia bent 1,6mm, o žieminės padangos – bent 3mm.

6.

Kaip žymimos padangos?

Padangų žymėjimas suteikia praktiškai visą informaciją apie padangas. Žymėjimai ant padangų nurodo įvairius padangos parametrus, pagal kuriuos galite išsirinkti jūsų automobiliui tinkamas padangas.

Pirmasis skaičius, susidedantis iš trijų skaitmenų nurodo padangos plotį milimetrais, nuo vieno iki kito krašto. Antrasis skaitmuo, sekantis iš karto po padangos pločio ir atskirtas dažniausiai pasviruoju brūkšniu bei sudarytas iš dviejų ženklų, nurodo šoninės padangos dalies santykinį dydį procentais lyginant su pločiu.

Pavyzdžiui, skaičius 55 nurodo, kad padangos šoninės dalies aukštis atitinka 55% padangos pločio. Trečiasis skaitmuo, pavaizduotas kartu su R raide, reiškia rato aukštį (diametrą) coliais (pvz. R16 padanga tinka ratlankiui, kurio aukštis 16 colių).

Dešinėje pusėje nuo diametro esantis skaičius rodo maksimalią padangos keliamąją galią kilogramais. Po šio žymėjimo einanti ir paskutinė visame žymėjime esanti raidė nurodo padangos greičio reitingą, pagal kurį galite suprasti kokiu maksimaliu greičiu leidžiama su tam tikro tipo bei tinkamai pripūstomis padangomis važiuoti.

7.

Kokia informacija duoda padangų lentelė?

Pagal ES įstatymus, kiekviena nauja padanga privalo būti paženklinta informacine etikete. Etiketėje yra nurodoma atitinkama informacija apie kuro sąnaudas, sukibimą su šlapia kelio danga bei padangų keliamą triukšmą. Pirkdami naujas padangas, būtinai pažvelkite į informaciją etiketėje kad įsitikintumėte, jog padangos atitinka jūsų poreikius bei vairavimo stilių.

8.

Kokias padangas pirkti, kad sutaupyti kuro?

Kiekvienos padangos ekonomijos lygis yra įvertinamas skalėje nuo A iki G (A yra ekonomiškiausia). A klasės padangos suvartoja apie 7,5% mažiau kuro nei G.

Aukščiausios ekonomijos klasės padangos pasižymi mažiausiu pasipriešinimu su kelio danga. Ši rūšis yra ne tik pati ekonomiškiausia, tačiau ir ekologiškiausia.

G klasės padangos dažniausiai turi didesnį, retesnį protektorių geresniam pravažumui. Šio lygio padangos sukuria didelį pasipriešinimą su kelio danga riedant bei visiškai nepasižymi ekologija.

9.

Kokios padangos geriausiai sukimba su danga?

Svarbiausias padangų rodiklis jūsų saugumui yra sukibimo su šlapia kelio danga lygis. Skirtumas tarp A ir G lygio sukibimo yra didelis – net apie 18m stabdymo atstumo šlapia kelio danga.

Tiesa, geras sukibimas reiškia didesnį pasipriešinimą, todėl sunku suderinti ekonomiją su geru sukibimu. Todėl dažnai tenka rinktis, kuris dalykas jums yra svarbesnis – ekonomija ar geras valdymas.

A klasės padangos užtikrins geriausią sukibimą su šlapia kelio danga, tačiau didesnį pasipriešinimą bei prastesnę ekonomiją. G klasės padangos neužtikrina gero sukibimo, bet ir nereiškia, kad bus ekonomiškos.

10.

Kokios padagos rieda tyliausiai?

Triukšmo lygis yra vertinamas pagal tris skirtingus lygius (trys bangos prie garsiakalbio ikonos).

Taip pat yra parašomas tikslus skleidžiamo garso lygis decibelais. Dažniausiai triukšmingos padangos yra visureigiams bei sunkvežimiams.

11.

Kiek reikia pripūsti padangas, kad būtų komfortas ir saugumas?

Kodėl tai yra taip svarbu? Per žemas slėgis sukelia netinkamą automobilio elgseną kelyje vykdant manevrus (gali sukelti eismo įvykį), automobilis traukiamas į vieną iš pusių, greičiau netolygiai dėvisi padangos protektorius, padidėja degalų sąnaudos ir kyla saugos sistemų ABS bei su ja susietų ASR ir ESP veikimo problemų.

Per aukštas slėgis padangoje greitina vidurinės protektoriaus dalies nusidėvėjimą, o per žemas – didina padangu kraštų nusidėvėjimą.

Taip pat, jeigu automobilis yra pilnai pakrautas, reikėtų atsižvelgti į gamintojo rekomendacija ir susireguliuoti slėgį, taip kaip automobilio instrukcijoje.

Ant savo automobilio kėbulo turėtumėte rasti lipduką su informacija apie padangas. Lipdukas gali būti matomas atidarius vairuotojo, keleivio duris, kuro bako dangtelį ar variklio gaubtą. Ant lipduko yra nurodyti rekomenduojamų padangų dydžiai bei slėgis atitinkamų rūšių padangoms.

Suderinkim visus remonto klausimus per 2 min. Pradėti skambinti:

+370 631 45 090

info@servisasklaipedoje.lt

22.00 h be išeiginių

geras servisas klaipedoje kontaktai
Geriausi automobilių meistrai Klaipėdoje

Suderinkim visus remonto klausimus per 2 min. Pradėti skambinti:

+370 631 45 090

KONSULTACIJOS BE IŠEIGINIŲ

*PS – Nustokite leisti dienų dienas gedimo ieškodami patys …

Tai mūsų darbas… Nors mokytis naujos profesijos nevėlu niekada! Tačiau skaičiuokite laiką. Ar išsiaiškinti ir surasti gedimą per 20 – 30 valandų pačiam ar sumokėti meistrui už 2-3 valandas 60-70,- Eurų ir ramiai miegoti.

PARTNERIAI

Suderinkim visus remonto klausimus per 2 min. Pradėti skambinti:

+370 631 45 090


Klaipėda Šiliutės pl. 35

Išsikraustėme į naujas nuosavas patalpas – skambinkite paaiškinsime kaip surasti

Follow

Instagram
Facebook
YouTube

Užpildyk užklausos formą internetu:

Kuo išsamiau aprašyk gedimą. Dienos bėgyje mes pabandysime su Jumis susisiekti ir aptarti visus automobilio problemos sprendimo būdus ir susiderinti remonto laiką detaliau.

DAUGIAU DARBŲ – PASIRINK SAVO MODELĮ:

*PS – Nustokite leisti dienų dienas gedimo ieškodami patys …

Tai mūsų darbas… Nors mokytis naujos profesijos nevėlu niekada! Tačiau skaičiuokite laiką. Ar išsiaiškinti ir surasti gedimą per 20 – 30 valandų pačiam ar sumokėti meistrui už 2-3 valandas 60-70,- Eurų ir ramiai miegoti.

    Skambink +37063145090