Dyzelinių ir benzininių variklių remontas Klaipėdoje. Ieškai gero variklių meistro Klaipėdoje. Nežinai kas geriausiai remontuoja variklius Klaipėdos mieste?

Reikia gerai patikrinti variklį, nes tavo visi meistrai neranda gedimo, nors jau sumokėjai labai daug... ? Tada skambink mums dabar. Drąsiai - padėsime net jeigu reikia skubiai!

Kur atliekamas variklių remontas Klaipėdoje geriausia kaina?

Nemaišykite geriausios kainos su pigiausia !

Atsakymas į prieš tai užduotą klausimą būtų paprastas – greičiausiai, kad pas mus! Pas mus ir dyzelinių ir benzininių variklių remontas – nuo paties smulkiausio iki pilno kapitalinio variklio remonto.

Nemaišykite paprasto meistro su variklių fanatikais

Taip… Būtent šitas žodis labiausiai tiktų apibūdinti mūsų komandą. Seni, geri – jauni ir užsispyrę, darbštūs ir kantrūs… Na o svarbiausia – galintys daryti naujausių automobilių variklius. Patys mylimiausi turbūt tik mums – daug kam itin sudėtingi V12 varikliai nuo 2015 metų.

KONSULTACIJOS BE IŠEIGINIŲ

Suderinkim visus remonto klausimus per 2 min. Pradėti skambinti:

+370 631 45 090

*PS – Nustokite leisti dienų dienas gedimo ieškodami patys …

Tai mūsų darbas… Nors mokytis naujos profesijos nevėlu niekada! Tačiau skaičiuokite laiką. Ar išsiaiškinti ir surasti gedimą per 20 – 30 valandų pačiam ar sumokėti meistrui už 2-3 valandas 60-70,- Eurų ir ramiai miegoti.

1. Kapitalinis variklių remontas + kodėl pas mus?

Reikalingas kapitalinis variklio remontas su garantija? Tada skambinate mums, kad ir dabar. Garantija labai slidus dalykas – o mes esame tam, kad Jūs šioje vietoje nepaslystumėte. Pažadame, kad visada būsime šalia Jūsų ir Jūsų automobilio. Pažadame, kad visada laikysime Jus už rankos ir neleisime visiems internetiniams patarėjams jus nusivesti nuo teisingo ir protingo variklio remonto sprendimo.

2. Turbinų + kodėl pas mus?

Turbinos remontas Klaipėdoje – pas mus – vienas iš geriausių pasirinkimų. Turime savo turbinų cechą ir 2 geriausius turbokompresorių remonto ekspertus, kuo negali pasigirti didžiausi turbinų remonto servisai.

Juose vyksta nuolatinė darbuotojų kaita, ko pasekoje priimami vis nauji ir nauji praktikantai ar meistrai nieko bendro neturintys su turbinų remonto niuansais. Jūsų juk nenorite, kad sugedusi Jūsų automobilio turbina būtų kažkam kaip mokymosi priemonė!

3. Purkštukų remontas + kodėl pas mus?

Kodėl pas mus remontuotis purkštukus? Purkštukų remontas – itin daug praktikos reikalaujantis darbas. Be ilgametės praktikos – galima remontuoti tik paprasčiausių automobilių modelių dyzelinius purštukus. Kas liečia naujausias Denso, Delphi ar Siemens įpurškimo sistemas – čia reikia jau būti ne vienus metus išdirbus!

Priešingu atveju – turėsime rezultatą tik tokį – blogai veikiantys dyzeliniai purkštukai, kurie pusiau veikia, pusiau neveikia. Šioje sferoje mes visada lenkiame konkurentus ne tik kaina, bet ir realiomis garantijomis.

Plius – atliekame pilną purkštukų patikrą ir defektaciją dar prieš remontą, o ne po jo kaip daug kur. Beveik visada žinome dėl ko sugadinti purkštukai.

Žinome, ką daryti, kad problema nepasikartotų ir tai yra pagrindinė priežąstis, dėl kurios mus ir mūsų partnerius lydi geri atsiliepimai.

4. Dpf filtrų remontas – kodėl pas mus?

Ar girdėjote, kad dpf fap filtrai, gali tapti variklio gedimo priežąstimi? Ar girdėjote, kad nors vienas variklius remontuojantis servisas savo patalpose dar turėtų ir kietųjų dalelių filtrų barą? Ne? Nes to turbūt niekur ir nerasite.

Dažniausiai tie, kurie užsiima variklių remontu – toje vietoje ir apsiriboja savo veikla. Mes į variklių remontą žiūrime iš visų pusių, kurios tik įmanomos.

Dpf filtras – vienas iš tų komponentų, kuris yra ne variklyje, tačiau turi įtakos visam sklandžiam variklio veikimui. Ir jeigu šiai vietai neskiriamas reikalingas dėmesys – visas kapitalinis remontas gali nueiti “šuniui ant uodegos”.

Daugiau apie tai papsakosime atvykus pas mus rimtiems darbams. Dpf servisas – dpf valymas, dpf filtrų išprogramavimas ir juvelyrinis pašalinimas – viskas vienoje vietoje pas mus!

5. Katalizatorių remontas + kodėl pas mus?

Ar esate girdėję, kad uždegęs katalizatorius sugadintų automobilio variklį, kuriam atliktas kaptalinis remontas? Ir dar net nenuvažiavus 1000 kilometrų.

Turbūt, kad atsakymas bus “Ne” Todėl mes visada ir sakome – remontuosime tik variklį ar atliksime tokį remontą, po kurio variklis suksis tiek, kiek gali suktis naujas, ką tik nuo konvejerio nuvažiavęs naujo automobilio variklis… ?

Automobilio katalizatoriai – gali būti taip pat viena iš varikio gedimo priežąsčių. Ir tai liečia ypatingai naujų automobilių variklius, kuriems 300.000 km rida jau yra mirties taškas.

6. Benzininių variklių diagnostika + tik 5 meistrai ant viso Klaipėdos + Kodėl?

Turite benzininį variklį, kuris blogai dirba, ryja daug benzino, degina tepalus, purtosi, trukčioja ar važiuojant ne iš šio, ne iš to – užgęsta. Arba dar blogiau – užgesęs prie sankryžos net nebesiveda, kol neatvėsta?

Ir mes spėjame, kad jeigu skaitote tai, ką dabar skaitote – greičiausiai Jums nesiseka rasti meistro, kuris gali teisingai nustatyti variklio gedimą. Kitaip sakant, atlikti tokią autodiagnostiką, po kurios tampa viskas aišku. Arba dar blogiau – sugeba pasakyti, kas negerai, bet remontuoti nenori arba dar blogiau – nemoka!

Pas mus gali būti tik geriau. Atvykote pas mus? Turite žinoti, kad mes su benzininėmis variklio uždegimo problemomis dirbome dar tada, kai dyzelinių variklių buvo žymiai mažiau nei dyzelinių. Todėl pas mus bus ne tik kompiuterinė variklio diagnostika.

Turite žinoti, kad tie meistrai, kurie gali remontuoti tiek senovinius Audi ar Volkswagen automobilių su benzininėmis įpurškimo sistemomis vadinamais “Krabais” dar neišmirė.

Turite žinoti, kad mes puikiai išmanome taip pat ir naujausias naujausių variklių benzinines uždegimo sistemas, kurios yra turbūt “visas ligų maišas” kai šiandieniniai varikliai perkopia 150.000 km ridą.

TIK ŠIŲ AUTOMOBILIŲ VARIKLIŲ REMONTAS

Autoserviso Klaipėdoje meistrų konsultacija iki 22.00 h be išeiginių

geras servisas klaipedoje kontaktai
Geriausi automobilių meistrai Klaipėdoje

Suderinkim visus remonto klausimus per 2 min. Pradėti skambinti:

+370 631 45 090

KONSULTACIJOS BE IŠEIGINIŲ

*PS – Nustokite leisti dienų dienas gedimo ieškodami patys …

Tai mūsų darbas… Nors mokytis naujos profesijos nevėlu niekada! Tačiau skaičiuokite laiką. Ar išsiaiškinti ir surasti gedimą per 20 – 30 valandų pačiam ar sumokėti meistrui už 2-3 valandas 60-70,- Eurų ir ramiai miegoti.

PARTNERIAI

Suderinkim visus remonto klausimus per 2 min. Pradėti skambinti:

+370 631 45 090

Skambink +37063145090