Protingas automobilių remontas Klaipėdos mieste - stipri komanda, ne eilinė patirtis, geros automobilių remonto kainos ir super malonus ir profesionalus klientų aptarnavimas net ne darbo valandomis.

Dirbame šeštadieniais, sekmadieniais ir po 18.00 sutartinėmis kainomis. Skambink dabar! Patikra tą pačią dieną

AUTOELEKTRIKAI +5 KLAIPĖDOJE

Autoelektrikų komanda +5 darbuotojai

Šiandien autoservisuose situacija tokia, kad jeigu remonto dirbtuvės neturi gero automobilių elektriko – reiškia neturi praktiškai nieko.

Autoelektrikas pasitinka ir palydi

Šiandien beveik bet kuris automobilis, atvykęs ne tikdiagnostikai, bet ir važiuoklės pakabos remontui – perleidžiamas per autelektrikų / autodiagnostikų rankas. Išleidžiamas iš serviso atitinkamai – su autoelektriko pakartotine apžiūra!

5 Elektrikai – stebuklingas įrankis

Pas mus ši pozicija turbūt stipriausia tarp visų autoservisų Klaipėdos mieste. 5 Autoelektrikai Kaune – įrankis, kurio nusipirkti neįmanoma. Jį reikia sukurti. Mes tai padarėme! Skambinkite jei reikia gero autoelektriko Klaipėdoje. Padėsime kiek galėsime!

VARIKLIŲ REMONTAS +9 KLAIPĖDOJE

Variklių remontas Klaipėdoje 9 variklistai

Reikalingas geras variklių meistras Kklaipėdoje? Atminkite, kad ir koks būtų geras Jūsų pažįstamas variklistas, visų variklių jis fiziškai negalės net per 30 metų “perčiupinėti” 9 variklistai jau bus suremontavę jų 9x daugiau.

Variklio remontas be eksperimentų

Taigi, šiandien reikia ieškoti tokio variklių serviso, kuriame jau bus remontuotas ne vienas variklis, būtent toks kaip Jūsų. Tai reiškia, kad su Jūsų automobilio varikliu, niekas nedarys pirmo eksperimento. O tai yra žiauriai šaunu!

Dirbame su nuotaika

Net jeigu reikia suremontuoti patį populiariausią variklį, mes tai padarysime su nuotaika. O ar žinote, kad nuo variklisto nuotaikos didžiaja dalimi priklauso variklio remonto kokybė?

Prisukame visus varžtus, kuriuos atsukome

Dirbame taip, kad nelieka nei vieno neprisukto varžto, dirbame taip, kaip dirba technikos inžinieriai surinkinėdami variklius gamintojo variklių surinkimo cechuose!

KĖBULO REMONTAS +5 KLAIPĖDOJE

ŽAIBO GREIČIU

Kėbulo remontas be kosminių eilių

Žinoma, tik mūsų klientams, kuriems reikia automobilio greitai. Tiems kuriems reikia pigiausios kainos irgi turime pasiūlymą. Kėbulo remontas Klaipėdos mieste tikrai gali būti pigiau, tačiau jau reikės apsišarvuoti kantrybe laiko atžvilgiu.

Kėbulo remontas Kauno mieste visai kitaip

Visi žinome, kad kėbulo remontas – tai ir geometrijos atstatymas specialaus stendo pagalba, tai ir virinimo darbai, ir kėbulo meninis lyginimas, ir automobilio paruošimas dažymui ir jau paruošto auotomobilio dažymas specialioje kameroje.

Kas čia kitaip?

Kitaip nei kiti autoservisai Klaipėdoje – mes nepaliekame savo kliento nežinioje. Nežinioje, kurioje jis neįsivaizduoja, kiek kainuos jam kėbulo remontas galutinėje fazėje. Mes dirbame – ne tik su Jūsų automobiliu bet ir su klientu. Tik tokiais metodais pelnome Jūsų pasitikėjimą ir rekomendacijas ! Mes manome, kad kitaip šiais laikais dirbti neįmanoma!

VAŽIUOKLĖS REMONTAS +11 KLAIPĖDOJE

Nuo padangos ir ratlankio iki …

Turime visas galimybes atlikti turbūt 90% visų įmanomų paslaugų, reikalingų tiek naujam automobiliui, tiek senam ar beveik mirusiam. Pas save negalime atlikti tik tokio automobilio remonto, kuriam reikia specifinių staklių ar lazerio. Ir netgi, jeigu to reikėtų, vistiek mes galime pasirūpinti ir tokiais dalykais. Viskas Jūsų patogumui Mielieji.

Iki važiuoklės remonto ar sankabos keitimo

Mūsų pastoviems klientams suteikiame Super nuolaidas važiuoklės ir pakabos dalims. Sankabos remontas su dėžės nuėmimu gali būti taip pat žiauriai gera kaina, jei šie darbai planuojami iš anksto sutarus remonto laiką… Net jeigu pas mus apsilankysite pirmą kartą.

Automobilio remonto kainos – ką turite žinoti?

Jeigu ieškote, pigiausiai gali suremontuoti Jūsų automobilį internete – tikrai rasite. Pasiūlymų, kurie vieni už kitus geresni pilnas internetas. Rinkitės tuos meistrus, kurie Jums artimiau prie širdies. Ir atminkite: nesirinkite kainos, kuri prie širdies! Net ir mažiausia kaina gali pasikeisti, kai prasideda darbai. Ir tada liekate vieni su meistru, kuris greičiausiai nebus tas, kuris vertas liestis prie Jūsų automobilio.

Ar esate matę geriausią meistrą, kuris siūlo pačią pigiausią kainą?

Jeigu esate, būkite geri ir skambinkite dabar. Pasidalinkite to meistro kontaktais su mumis ir mes Jums neliksime skolingi 100%. Už šį stebuklą mes pasirįžę sumokėti. Žinoma, jeigu jis bus vertas geriausio meistro vardo!

IEŠKAI GERIAUSIO MEISTRO?

Skambink dabar !

Autoserviso Klaipėdoje meistrų konsultacija iki

22.00 h be išeiginių

geras aautomobiliu meistras klaipedoje
Servisas Klaipėda

Suderinkim visus remonto klausimus per 2 min. Pradėti skambinti:

+370 631 45 090

KONSULTACIJOS BE IŠEIGINIŲ

*PS – Nustokite leisti dienų dienas gedimo ieškodami patys …

Tai mūsų darbas… Nors mokytis naujos profesijos nevėlu niekada! Tačiau skaičiuokite laiką. Ar išsiaiškinti ir surasti gedimą per 20 – 30 valandų pačiam ar sumokėti meistrui už 2-3 valandas 60-70,- Eurų ir ramiai miegoti.

Skambink +37063145090